O nas

Kilka słów o tym jak się zaczęła nasza historia

NASZA HISTORIA

Naszą piekarnie założyli w 1967 r. Barbara i Paweł Antoniakowie. Pierwotnie piekarnia mieściła się przy ul. Sportowej 7 w Brwinowie. W 1971 r. siedziba piekarni została przeniesiona na ul. Borkową 10, gdzie mieściła się do roku 1977 r. Od tego czasu piekarnia znajduje się na brwinowskim rynku, gdzie mieści się również sklep firmowy. Nasza piekarnia od początku była firmą rodzinną i mimo upływu pięćdziesięciu lat nic w tym zakresie się nie zmieniło.

Jako firma z przeszło pięćdziesięcioletnią tradycją stawiamy na jakość i na naturalne receptury dzięki czemu nasze wyroby charakteryzują się wyśmienitym smakiem. Naszą chlubą jest chleb razowy, który wypiekamy według receptury pochodzącej z 1967 r. Wypiekane przez nas produkty są tworzone ręcznie, starymi rzemieślniczymi metodami bez dodatku konserwantów, spulchniaczy i polepszaczy.

Piekarnia Antoniak Historia

Piekarnia Antoniak historia

KIM JESTEŚMY TERAZ

Dzięki profesjonalnemu przygotowaniu naszych pracowników, starannej selekcji surowców oraz wiekowym recepturom zyskujemy sobie zaufanie co raz to nowych klientów. Nasze pieczywo oraz wyroby cukiernicze mogą Państwo znaleźć w wielu sklepach na terenie Pruszkowa, Grodziska Mazowieckiego, Piaseczna, Konstancina Jeziornej oraz w wielu innych miejscach – zachęcamy do zapoznania się z mapą punktów sprzedaży.

Dziękujemy stałym klientom za zaufanie jakim codziennie obdarzają naszą firmę oraz zapraszamy nowych klientów do zapoznania się ze smakami oferowanych przez nas produktów.

1967

Założenie piekarni przy ul. Sportowej 7 w Brwinowie

1971

Przeniesienie siedziby na ul. Borkową 10

1977

Przeniesienie siedziby na brwinowski rynek

1986

Modernizacja Piekarni

2004

Rozbudowa sklepu firmowego

2017

50-te urodziny Piekarni Antoniak

Piekarnia Antoniak Brwinów

Odkryj nasze produkty wypiekane specjalnie dla Ciebie!